Folie grzewcze RedSnake

System grzewczy Red Snake to folia grubości (0,4mm), jest mieszanina włókien węglowych z pastą karbonu. Folie Red Snake zapewniają niemal 100% sprawności i można je z powodzeniem montować jako podstawowe źródło ogrzewania, również jako dogrzewanie niektórych pomieszczeń oraz powierzchni. Montaż folii w nowobudowanym domu 100m2 zajmuje maksymalnie 2 dni . Jest to tańsze rozwiązanie niż w przypadku tradycyjnej „podłogówki”, które można stosować zarówno na etapie budowy jak i w istniejących budynkach.

Całkowity koszt systemu:

 • Sufitowego Red Snake dla domu 100 m2 to 16 000 zł netto  * **
 • Podłogowego Red Snake dla domu 100 m2 to 23 000 netto * **

Zaproś słońce do swojego domu!

zdrowie

zdrowie

 • optymalna wilgotność
 • idealny komfort
 • przyjazny alergikom
oszczednosccc

oszczędność

 • tani w inwestycji
 • oszczędny w użytkowaniu
 • super wydajny
komfort2

komfort

bezawaryjny

 • bezobsługowy
 • łatwy w sterowaniu

*Powyższa oferta ma charakter informacyjny i jest zaproszeniem do negocjacji, niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

**Warunkiem który wpływa na cenę kompletnej instalacji jest technologii wykonania oraz jakość wykonanych izolacji domu/ mieszkania/pomieszczenia.

Rozwój technologii pozwala potencjalnym Inwestorom na zastanowienie się czy budując swój wymarzony dom chcemy dbać o coroczne konserwacje systemów, czyszczenie kominów, uzupełnianie cieszy do instalacji, czy przejmować się że trzeba dołożyć „do pieca” czy naprawę wyeksploatowanych pieców, które są kosztowne?

Wbrew powszechnej opinii, ogrzewanie płaszczyznowe oparte na foliach grzewczych okazuje się być dużo tańsze w eksploatacji jaki i w montażu, nawet zważywszy na fakt, iż jest zasilane na prąd.

Podstawową zasadą ogrzewania domów czy mieszkań jest fakt, że do każdego pomieszczenia należy wprowadzić tyle energii cieplnej ile z niego „ucieka”. 

 

Dlatego, przy ogrzewaniu konwekcyjnym, energii do ogrzania pomieszczenia musimy wyprodukować więcej nawet ze względu na wentylację która wyprowadzi nam z „wietrzonego” pomieszczenia ciepłe powietrze.

Folie grzewcze emitują podczerwień, ogrzewa ona materie ( ciała stałe, które wtórnie ogrzewają powietrze, nie powstaje znaczący efekt wychłodzenia jak w przypadku ogrzewania konwekcyjnego.

Innymi słowy, wprowadzając do filii grzewczych 100W prądu otrzymujemy 100W ciepła przesłanego na pomieszczenie , nie powstają straty w przesyle czy utrata ciepłego powietrza jak w przypadku np. grzejników w której ogrzana woda dopłynąć do grzejnika znów wraca do pieca aby się podgrzać lub wytworzone ciepło z pieca na gaz/pellet itd. ucieka w przysłowiowy „komin” a to przekłada się zarówno na rachunek za prąd jak i komfort termiczny, nawet przy niższych temperaturach.

Ogrzewanie podczerwienią systemu Red Snake wymienia ciepło w pierwszej kolejności z przegrodami budowlanymi a dopiero one ogrzewają powietrze. Powoduje to, że temperatura ścian i powietrza jest jednakowa i to jest optymalne rozwiązanie dla komfortu, zdrowia i kosztów eksploatacji.

System grzewczy Red Snake to innowacyjne podejście do techniki grzewczej. Folia grzewcza zbudowana jest z włókna węglowego oraz 12 warstw ochronnych 0,4mm co eliminuje części ruchome, hydraulikę, pompy, zawory i wszelkie inne elementy systemów grzewczych, które prędzej czy później muszą być wymienione na nowe lub naprawiane. Wyłączając uszkodzenia mechaniczne, system grzewczy Red Snake jest bezawaryjny co potwierdzamy 25-letnią gwarancją na całą instalację grzewczą.

Dlaczego ogrzewanie prądem może być tanie w eksploatacji?

Zaskoczy się jak tanio możesz ogrzać dom a dodatkowo posiadasz alternatywę własnej fabryki prądu.

System grzewczy Red Snake jest zasilany energią elektryczną, co często rodzi obawy przed kosztami użytkowania go. Mówi się że „ogrzewanie elektryczne jest drogie” co jest prawdą w przypadku ogrzewania konwekcyjnego – opartego o grzejniki ścienne, „farelki” czy grzejniki olejowe. System Red Snake sprawia, że do zapewnienia Tobie komfortu cieplnego potrzebujesz nawet 60% mniej energii niż systemy konwekcyjne.

Dla porównania:

standardowy grzejnik konwektorowy na prąd pobiera 2kw energii o wymiarach 400mmx450mm= 0,18m2, natomiast pobór 2 kw przy Foliach grzewczych Red Snake wystąpił by w momencie podłączenia w wersji :

 • sufitowej 5 m2 folii
 • podłogowej 9,09 m2 folii
sprawnosc

SPRAWNOŚĆ SYSTEMU
TO PONAD 99%

– praktycznie cała energia dostarczana  do foli grzewczej jest zamieniana  na ciepło

temperatura

KOMFORT CIEPLNY W NIŻSZEJ TEMPERATURZE

– średnio o 1-4C niższej niż przy zastosowaniu systemu hudraulicznego; każdy 1*C to oszczędność od 8-10%

dokladne-steroawnie

STEROWANIE Z DOKŁADNOŚCIĄ
DO 0,1*C

– bardzo mała bezwładność systemu sprawia, że sterowanie daje dodatkowe oszczędności nawet do 20%

skarbonka

ZASILANIE DARMOWĄ
ENERGIĄ ELEKTRYCZNĄ

– instalacji fotowoltaicznej; dzięki półrocznemu bilansowaniu ogrzewasz dom prądem wyprodukowanym latem