Kim jesteśmy?

Dlaczego warto nam zaufać?

Nasz Zespół to zgrana trójka specjalistów, która działa z powodzeniem od 2018 roku i ma na koncie setki realizacji. Dzięki doskonałej współpracy, swoje montaże przeprowadzamy najszybciej i najskuteczniej na rynku!

Jesteśmy również od kilku lat najlepsi w Polsce pod względem liczby realizacji oraz ilości sprzedanej folii marki Red Snake.

Wierzymy w to co robimy

Oferujemy technologię, z której sami korzystamy lub chcielibyśmy korzystać we własnych domach. Kompletny system, czyli folie grzewcze marki Red Snake, rekuperacja i fotowoltaika, to gwarancja skutecznego i ekonomicznego ogrzewania na długie lata!

0
km
Folii grzewczej rocznie
0
Lat na rynku
0
Setki zadowolonych klientów
0
Od małych budynków po biurowce liczące ponad 500 m²

Wierzymy w tworzenie lepszej przyszłości

“Cieszymy się, gdy Klient decyduje się na proponowane przez nas rozwiązania. Łącząc w całość wszystkie oferowane przez nas produkty sprawiamy, że rok, dwa lata później Klient mówi, że świetnie wybrał, a produkt działa dokładnie tak, jak go zapewniliśmy. I to cieszy”

Wojciech Chanulak, właściciel

Wierzymy w tworzenie lepszej przyszłości

“Cieszymy się, gdy Klient decyduje się na proponowane przez nas rozwiązania. Łącząc w całość wszystkie oferowane przez nas produkty sprawiamy, że rok, dwa lata później Klient mówi, że świetnie wybrał, a produkt działa dokładnie tak, jak go zapewniliśmy. I to cieszy”

Wojciech Chanulak, właściciel

Zaufanie

Podstawą naszej działalności jest zaufanie, które budujemy dzięki pozytywnym opiniom Klientów. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem.

Stawiamy na powtarzalność

Naszym celem jest to, by po sezonie grzewczym Klient był zadowolony z rozwiązań zastosowanych w jego wymarzonym domu. To, co nas wyróżnia, to instalacja według ściśle określonych wytycznych.

Co to oznacza?

  • Wypracowaliśmy rozwiązania, które pozwalają nam przeprowadzić proces montażowy sprawnie i szybko.
  • U każdego Klienta system jest zamontowany skutecznie i działa prawidłowo
  • Dzięki temu możemy oferować aż 25 lat gwarancji na folie grzewcze Red Snake.

Razem budujemy zaufanie

Stawiamy na partnerów, których filozofia jest bliska naszej, a ich produkty spełniają najwyższe standardy jakości.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem produktów wielokrotnie nagradzanej marki RED SNAKE i regularnie zdobywamy wyróżnienia jako partner z najlepszymi osiągnięciami w zakresie sprzedaży.

Współpracujemy z licznymi firmami z branży odnawialnych źródeł energii. Dzięki swojemu doświadczeniu jesteśmy znani i polecani przez instalatorów czy innych sprzedawców, którzy mają zaufanie do naszej pracy.

Współpracujemy z najlepszymi!

Przyszłość z Naszymi Partnerami

Już od kilku lat współpracujemy z producentami domków drewnianych całorocznych SKORPION oraz domów mobilnych HOLIDAY HOMES. Działamy też wspólnie z deweloperem RED HOUSE, dla którego zamontowaliśmy kompletne systemy w kilku inwestycjach, m.in. na osiedlu 8 domów bliźniaczych w Koszalinie.

W przyszłości planujemy rozwijać się w tym kierunku, aby dostarczać Klientom gotowe domy o podniesionym standardzie i atrakcyjnych kosztach utrzymania

Porozmawiaj z nami!

  • Myślisz o budowie domu, ale nie wiesz, które rozwiązania grzewcze wybrać?
  • Szukasz kogoś, kto dostarczy Ci produkt na najwyższym poziomie pod konkretne wytyczne?
  • Masz już system grzewczy oparty na foliach, ale nie działa prawidłowo?

Doradzamy możliwe rozwiązania nie tylko w kwestii oferowanych przez nas systemów, ale także w zakresie budownictwa. Dzięki temu Twój dom będzie zarówno ciepły, jak i tani w utrzymaniu. Jako eksperci na rynku przeprowadzamy również audyty i sprawdzamy, czy inni monterzy wykonali dobrze swoje zadanie.

Gdzie jesteśmy?

Naszą siedzibą jest Koszalin, a głównym obszarem działalności – północna Polska. Współpracując z naszymi partnerami, realizujemy konkretne montaże na terenie całego kraju.

“Nie jesteśmy typowymi sprzedawcami – otwarcie przedstawiamy plusy i minusy każdej technologii. Klienci to doceniają i wracają do nas z potwierdzeniem, że nie oszukujemy, a nasze produkty działają”.

Wojciech Chanulak, właściciel